fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Volsfwagen 2013 1.6 DSG 7+1R

  • 04/11/2023
  • Shikime: 35
€11,800

Përshkrimi

Marka : Volkswagen
Cmimi : €11,800
Kilometrazhi : 227000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2013
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

🇭🇺Volkswagen VII 1.6 2013🇭🇺
Kambio -Automatike DSG 7+1 R
Km – 227000 (te verifikueshme)Me Garanci
Motorri 1.6 BluMotion
Drive Mode (Sport ,Eco etj )
Full touch Navi
Panoramik
2 celsa Original
4 goma te reja Disqe alumini
Xhamt e zinj Original fabrike
Makina eshte ne super gjendje motorrike dhe xhenerike
Makina disponon liber sherbimesh
Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim mund te kontrollohet tek mekaniki juaj i besuar

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top