fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

BMW 328d 2016

  • 19/11/2023
  • Shikime: 14
€16,000

Përshkrimi

Marka, Modeli, Versioni : Seria 3 BMW 328
Cmimi : €16,000
Kilometrazhi : 186000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2016
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Bmw Serie 328D nafte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe estetike.

– Viti Prodhimit 2016
– 186.000 kilometra te certifikuara
– Euro 6
– Luxury Line
– X/Drive te 4 goma aktive
– Disqe R18 M edition
– 225 HP
– Start/Stop (fikje ne semafor)
– Baxha
– Keyless go (hapje mbyllje pa celes)
– Kamera parkimi 360° mbrapa
– Sensore parkimi para mbrapa
-Sensor shiu
– Sedilje lekure me ngrohje
– Timon me ngrohje
– Sedilje me memorje
– Timon elektrik
-Hapje mbyllje me shenje gishti
-Dritat full Led adaptive Leaser (Angel eyes)
– Xhama te Zinj me leje 5 vjecare mbrapa
– Collision warning
– 8 speed automatic transmission
– Automatic high beam switch plus (IHC+)
– Bmw drive select eco pro,comfort,sport,sport+
– Navi, Bluetooth, Aux, Usb, Sd, Dvd
-Vaj filtra te nderuara ne 12.09.2023
Makine familjare jo tregtar.
Cmimi diskutueshem jo nderrime
☎️ 0692260666

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top