fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Audi A6

  • 22/10/2023
  • Shikime: 13
€14,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Audi A6
Cmimi : €14,500
Kilometrazhi : 220000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2012
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

🔴..SHITET..🔴
✅AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO SUPER FULL
✅FORCA MOTORRIKE : 3.0 / 2968 CC
✅KARBURANTI : NAFTE
✅KAMBIO : AUTOMATIKE 7G ↙️↙️↙️
✅EFFICENCY,COMFORT,AUTO,DYNAMIC,INDIVIDUAL
✅KILOMETRA : 220.000 KM ORGJINALE ME GARACI
✅ ME DOKUMNTACION TE RREGULLT DERI
NE KORRIK TE 2024
✅ VIT PRODHIMI 2012
✅ GOMA 100% TE REJA
✅ MAKINA DISPONON 2 ÇELSA
🟦LISTA E OPSIONEVE
◼BAXHO XHAMI
◼TIMON 3
◼🔥SISTEM AUDIO BOSSE🔥
◼HEADS UP DISPLAY / SHFAQ KM NE XHAM
◼KEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME ◼SHENJE GISHTI
◼START STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON
◼SENDILJET PARA ELEKTRIKE + MEMORIE
◼SENDILJET PARA ME NGROHJE + FTHOTJE
◼SENDILJET E PASME ME NGROHJE
◼KAMERA PARKIMI
◼SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA
◼START -STOP : FIKET NE SEMAFOR
◼INTERIOR LIGHTNING
◼GRUISE CONTROL
◼KLIMA 4 ZONA
◼KOMANDA NE TIMON
◼BLUETOOTH
◼RADIO _CD – DVD -KARTE MEMORIE
◼SENSOR DRITASH + SHIU
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER E GATSHME PER TU KONTRROLLUAR NGA JU TEK MEKANIKU JUAJ I BESUAR
🔴🔴 MAKINA NUK ESHTE MAKIN TREGU🔴🔴

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top