fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

VW JETTA 2019 R-LINE 1.4

  • 12/11/2023
  • Shikime: 13
€19,900

Përshkrimi

Marka, Modeli : Volkswagen Jetta
Cmimi : €19,900
Kilometrazhi : 89000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2019
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Me dogane te paguar, targimi i perfshire,
Fener LED dhe Fenere mjegulle,
Sistem Audio me ekran te madh,
Start&Stop – Ndezje me buton,
Sedilje Lekure me ngrohje,
R-Line
Tavan Panoramik me hapje me dy pozicione dhe perde,
Tavan i ZI,
Xhama te ZINJ,
Mbeshtetese Krahu Para-Mbrapa,
Kambio Automatike me Opsion Sport dhe +/-,
Frena Dore me Buton,
Tapiceri super e PASTER dhe e Pagervishtur,
Klimatronik,
Motorr 1.4 Benzine me 150 Kuaj Fuqi shume i shpejte dhe ekonomik fale teknologjise start-stop e cila fiket ne trafik,
Ambient lighting,
Timon elektrik me komanda dhe ulje-ngritje,
Hapje bagazhi me buton,
Pasqyra elektrike,
NUK NDERROHET!

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top