fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Vw golf

  • 12/10/2023
  • Shikime: 18
€5,500

Përshkrimi

Marka, Modeli, Versioni : Volkswagen V (5-Pesë) Golf
Cmimi : €5,500
Kilometrazhi : 230000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2007
Transmisioni : Manual
Karburanti : Gaz/Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

SHITET
Golf 5 1.6 benzin gaz motorr i thjesht
Luk golf 6
Kamjo manual
Me letra te paguara
Ne gjendje perfekte
Motorr freksjon xhenerike dhe vizuale
Xhama të zi me 5 vite leje
Klima funksionale
Marmita me zhurmë
Ngrohje sendilesh
Drita ksenon
Ndriçimi mrena Led me ngjyra
Sensor parkimi
Sensor shiu
Navi golf 6
Etj etj
Golfi super ekonomik dhe i shpejtë
Modifikimi i ber ne Holland
Tel 0683588443

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top