fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Volvo XC60 T6 AWD

  • 22/10/2023
  • Shikime: 16
€17,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : XC60 Volvo
Cmimi : €17,500
Kilometrazhi : 190000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Gaz/Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet Volvo XC60 T6 Benzine/Gaz
310 HP, AWD
Makina ndizet me pult nga distanca.
Kambio automatike , City Safety
Kroskot dixhital i personalizueshem(3 ngjyra)
Sistem Multimedia
Sensor Parkimi mbas dhe para, Start/Stop
USB & CD Player MP3 & WMA
Telefon Bluetooth
Sensor Shiu
Xhama te zinj original
Disqe Alumini R18 me goma te reja
Sediliet para dhe mbas me ngrohje
Klima Automatike me 2 zona
ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS
Alarm
AUX Input
Pilot Automatik
Drita DRL LED
Isofix
E targuar dhe me impiant gazi
Çmimi i diskutueshëm

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top