fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION

  • 12/11/2023
  • Shikime: 13
€11,900

Përshkrimi

Marka, Modeli : Volkswagen Tiguan
Cmimi : €11,900
Kilometrazhi : 184000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

 Marka:Volkswagen
📂 Modeli : Tiguan 2.0 TDI 4Motion PREMIUM SAPO ARDHUR
📂 Viti prodhimi: 12.2014
📂 Kambio : AUTOMAT
📂 Kilometra: 184.000 origjinale (Origjinale
Me garanci)
📂 Cmimi : €i diskutueshem (dogane e paguar) GATI PER TARGA
Cel:0684990999

-Motorr 2.0 Nafte (shum ekonomik)
-Kambjo Automatike
-4Motion (te 4 gomat aktive)
-Sendilje lekur nappa te zeze
-Sendilje me ngrohje & elektrike
-Fener Bi-Xenon full Led + inteligjent light system (kthehen
ne krahun q pret timonin)
-Sensor parkimi
-Kamer parkimi
-Eco system (fiket ne semafor)
-Navigator i madh
-Stopa full Led
-Seria Individual Full Option
-Start Stop (fiket ndizet me buton)
-Sensor dritash
-Sensor shiu dhe nje seri opsionesh te tjera

Makina esht ne gjendje perfekte shum e paster si brenda dhe jasht , me garanci per kilometrat . NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE !! 0684990999

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top