fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Volkswagen passat b8 high line

  • 05/11/2023
  • Shikime: 11
€15,500

Përshkrimi

Cmimi : €15,500
Kilometrazhi : 245000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet
Wolksvagen passat b8 high line
Model 2015-
2.0 diesel automatik
245klm
Liber sherbimesh elektronikisht dhe manualisht
Ne gjendje perfekte me cdo sherbim te bere ne kohe
Sedilje alcanatra gjysme lekure
Sistem distronik(frenim automatik ne raste rreziqesh dhe ruajtje distance automatike)
Driving mode(comfort,sport,eco)
Webasto
Navi
Xhama te zi
Shitet me dogane paguar
Kontakt whtsp:+358465544123

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top