fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Tiguan viti 2012 benzin 2.0 Automat

  • 22/10/2023
  • Shikime: 16
€9,200

Përshkrimi

Marka, Modeli : Volkswagen Tiguan
Cmimi : €9,200
Kilometrazhi : 190000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2012
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet Volksvagen Tiguan 2.0 benzine viti 2012

* Keyless GO
* Ndezje me Buton Start-Stop
* Sallon Lekure kafe
* 4motion
* Navigator
* Sendilje me Ngrohje dhe Elekrike
* Xhama te Zinje
* Klima 2 Zona
* Limitor Shpejtesie
* Komanda ne Timon
* Goma te reja 20 sapo vena
* Tavolina Mbrapa
* Sapo targuar
* Kolaudim per 2 vjet
Cmimi 9200 €
Diskutushem
Cel/Whatsapp 0695587790

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top