fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Super Okazion BMW X6 NAFTË

  • 30/10/2023
  • Shikime: 17
€31,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : X6 BMW
Cmimi : €31,000
Kilometrazhi : 157000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet ose ndërrohet BMW X6, viti prodhimit 2015, motorr 3.0 Nafte pa takse luksi. Makina ka 157.000km të vetat dhe është në super gjendje motorrike, xhenerike dhe estetike. E Gatshme për ç’do provë apo kontrolli.

– HUD Heads Up Display
– Fenere Full Led
-Key Les go
-Sensore Parkimi para/pas dhe kamera 360•
-Xhama të zinjë
-Dyer me Thithje,Autopilot,Komanda ne timon,F1,
-Tapiceri Lekure,Baxho Xhami,Sedilje me Ngrohje & Elektriek & Ngrohje & Memorje
-Klima Automatike,Navigator,Select Drive,Ambient Light,eco,Sistem Muzike ,Distronic etj.
Çmimi 31.000€ I DISKUTUESHEM
Cel/Whatsapp 0697709999

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top