fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

!!!Super Cmim!!!Shitet Audi Q5 2015 !!!

  • 16/11/2023
  • Shikime: 11
€21,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : Q5 Audi
Cmimi : €21,000
Kilometrazhi : 139000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

AUDI Q5 3.0 TDI S-LINE PANORAMA Quattro
– KEYLESS-GO
-FULL OPSIONAL
-VITI 2015
-139.000Km (100% ORIGJINALE)
-QUATTRO (4×4)
-MOTORR 3.0 TDI MODEL (PA TAKSE LUKSI)
-FABRIKE INDIVIDUAL
-SPORTPAKET
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC,
-SPEED LIMIT ASSIST
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM
-SISTEM AUDIO BANG&LUFSEN
-KEYLESS GO PACKET( HAPJE, MBYLLJE DHE NDEZJE ME GISHT)
-Tapiceri SPORTPAKET LEKURE NAPE “INDIVIDUAL S- LINE” E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
– SEDILJET ME NGROHJE PARA+ MEMORY
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Audi
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINIALE AUDI
-BLIND SPOT KUR KE MAKINA AFER 🔺
-Goma të sapovendosura
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
– SIGURACION FULL KASKO PER 1 VIT


*E MBAJTUR NE GARAZH
MAKINE PERSONALE JO TREGTARI

#shesmakine #audiq5 #tirane #audi #ere


Cel. : 0692958998

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top