fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

SUPER BMW X6 NAFTË

  • 19/11/2023
  • Shikime: 19
€31,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : X6 BMW
Cmimi : €31,000
Kilometrazhi : 157000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Fier, Shqipëri

Shitet ose ndërrohet BMW X6, viti 2015, motorr 3.0 Nafte pa taks luksi. Makina ka 157.000km dhe èshte ne super gjendje motorrike, xhenerike dhe estetike.Esht e Gatshme per cdo prove apo kontroll.
-HUD Heads Up Display
– Fenere Full Led
-Key Les go
-Sensore Parkimi para/pas dhe kamera 360•
-Xhama tè zinë
-Dyer me Thithje, Autopilot,Komanda ne timon,F1,
-Tapiceri Lekure,Baxho Xhami,Sedilje me Ngrohje &
Elektriek & Ngrohje & Memorje
-Klima Automatike, Navigator,Select Drive, Ambient Light,eco,Sistem Muzike ‚Distronic etj.
Çmimi 31.000€ I DISKUTUESHEM
Cel/Whatsapp 0698334795

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top