fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Smart ForTwo-600cc Benzine-PANORAMA-AUT0MATIK

  • 19/11/2023
  • Shikime: 9
€3,800

Përshkrimi

Marka, Modeli : Smart forTwo
Cmimi : €3,800
Kilometrazhi : 123000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2007
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Fier, Shqipëri

Smart ForTwo-600cc Benzine , Viti Prodhimit 2007 me 123.000 km , sallon komplet I veshur gjysem kamosh gjysem lekure , kroskoti i veshur kamosh , tavan xhami panorama , xhama te zinj me certifikat , kondicioner , cd player , 2 celsa , disqe alumini , letrat te sapo paguara deri Tetor 2024 , kualidimi deri 14.04.2025 , sherbimet e bera , I mbajtur per qef , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi-3800 Euro I Diskutueshem
069 20 40 105

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top