fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

SHITET VOLVO S60 D4 MOMENTUM S/S HEICO

  • 30/10/2023
  • Shikime: 17
€12,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Volvo S60
Cmimi : €12,500
Kilometrazhi : 190000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2014
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

SHITET VOLVO S60 D4 MOMENTUM S/S HEICO. VITI 2014. MOTORR 2.0 NAFTE. SENSORE PARKIMI PARA DHE PAS. XENON BI/XENON. VERSIONI I VECANTE NE LLOJIN E SAJ. DISQE ALUMINI “HEICO”. GOMAT E REJA 100%. SEDILE LEKURE ME NGROHJE. CLIMATRONIC. KOMANDA NE TIMON. PILOT AUTOMATIK DHE LIMITATOR SHPEJTESIE. NAVIGATOR. 191 MIJE KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE. CMIMI 12.500 EURO ME DOGANE TE PAGUAR.
CEL 0674188651

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top