fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Shitet Toyota Verso

  • 22/10/2023
  • Shikime: 15
€8,300

Përshkrimi

Marka, Modeli : Verso Toyota
Cmimi : €8,300
Kilometrazhi : 200000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2010
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Toyota Verso
Viti 2010
Motorr nafte 2.2
Kambio automatike
4+1/6+1 vende
Tavan Panoramik
Xhamat e pasem te erret nga fabrika+ perde.
Sediljet e para me ngrohje.
Kamere parkimi pas.
Makina eshte me taksa e sicuracion te paguara, kolaudimi mbaron ne tetor 2025, dhe me te gjithe sherbime e mirëmbajtjes te kryera.
Çmimi i diskutueshem.

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top