fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Shitet E 250d 4matic mo full ne shqiperi 155 mij km original

  • 22/10/2023
  • Shikime: 18
€20,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz E Class
Cmimi : €20,000
Kilometrazhi : 155000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet E class 250d 4matic 155 mij km look amg 6.3 origjinal jo kinez me vler 2600 euro disponoj dhe faturat.disponon opcione si look amg 6.3 sedilje me ngrofje me ftofje, fryrje sediljesh, sedilje me masazh,dicstronic,blind spot,sedilje me memorje,kamer 360 grad, hapje mbyllje e bagazhit me kemb, keyless, sediljet mrapa me ngrohje, me perdre, led inteligent light sistem, sistemi i audios harman cardon, sedilja fryhet kur kthen timonin duke u pershtatur me trupin, kroskoti me qepje, plus minus ne timon,timon me ngrohje etj etj qe duhet ti shihni nga afer. Makina shitet per arsye se dua te kaloj ne modelin e ri te E classit esh ne gjendje te shkelqyer me te drejt kontrolli dhe per km dhe per cdo gje

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top