fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Shitet cklas viti 2008 motorr 220 automatik

  • 23/10/2023
  • Shikime: 17
€6,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz C Class
Cmimi : €6,000
Kilometrazhi : 240000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2008
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet cklas viti 2008 motorr 220 automatik i ardhur nga Milano Itali përpara nje viti makina eshte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike kilometra origjinale me liber servisi xhama te zinj me certifikatë te paguar per 5 vjet kolaudim per dy vjet takst dhe siguracioni mbarojnë ne qeshor 2022 mundësi ndërrimi me makine me vlere me te vogel nr kontakti 0696669400

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top