fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

SHITET BMW 116i Benzin

  • 05/11/2023
  • Shikime: 16
€5,200

Përshkrimi

Marka, Modeli : Seria 1 BMW
Cmimi : €5,200
Kilometrazhi : 190000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2011
Transmisioni : Manual
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

shitet BMW seria1 1.6 benzin e 2010 makina eshte e ardhur na zvicra para 2 muajsh e sapo targuar e me cdo lloj sherbimi te ber. makina pershtatet 100% me gaz. por edhe ne benzin ka nje konsum minimal edhe shum e shpejt si makin. makina eshte me 6 marsha limitator dhe pilot automatik. 4 xhama elektrik pasqyr qe ulet gjet parkimit pasqyra antiverbuese dhe me mbyllje me buton xhama te zinj origjinal. makina ka drita te dorezat e dyerve nga jasht qe ndizen kur e hap me pult. makina ka 2 celsa makina ka ECO qe fiket ne semafor. eshte me aux usb qe nga fabrika makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte eshte makin e pa vrare pasi eshte perdor nga familjare. makines sapo i jane prere letrat per 1 vit taksa dhe siguracion 2 vite kolaudimi. makina shitet 5200€ per arsye emigrimi. 0693699700

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top