fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Shitet Audi A6 35 tdi i sapotaguar ne Top Gjendje!

  • 23/10/2023
  • Shikime: 14
€19,900

Përshkrimi

Marka, Modeli : Audi A6
Cmimi : €19,900
Kilometrazhi : 179000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

✔ Marka,Modeli: Audi A6 35Tdi
✔ Viti: 2015 (21.10.2015) model 2016
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel, Euro 6
✔ Dokumentat : Targuar dt 20.10.023
✔ Km: 179.900 km origjinale me liber sherbimesh
✔ Ngjyra: E Bardhe
✔ Pershkrimi : Makina eshte ne gjendje perfekte me liber sherbimesh nga audi , vaj filtra te nderruara , Goma 2022 , vaji i kambios i nderruar, te gjitha gominat e bera. Super e paster nga ana vizuale , motorrike edhe xhenerike.
VETEM SHITET, NUK NDERROHET!Opsionet shtese : 👇

•BAXHO XHAMI
•ECO SYSTEM/ FIKET NE TRAFIK
•HEADS UP DISPLAY / SHFAQ KM NE XHAM /
•KEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME SHENJE GISHTI
•START STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON
• PARA ELEKTRIKE + MEMORIE
•SENDILJET PARA ME NGROHJE
•KAMERA PARKIMI
•INTERIOR LIGHTNING
•GRUISE CONTROL
•KLIMA 2 ZONA
•KOMANDA NE TIMON
•BLUETOOTH
•RADIO _CD – KARTE MEMORI
•SENSOR PARKIMI
•KAMERA : PARA MBRAPA
•SENSOR DRITASH + SHIU
•APS EPS
E shume opsione te tjera…

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top