fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Okazion!! MB C220cdi (Avantgarde) Full Option)

  • 07/11/2023
  • Shikime: 19
€6,990

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz C Class
Cmimi : €6,990
Kilometrazhi : 270000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2007
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Durrës, Shqipëri

Shitet Mercedes Benz C 220 Nafte avangarde Full option e vitit 2007 me 270.000km origjinale dhe dokumenta te sapo prera per 1 vit dhe kolaudim per dy vite.
Makina disponon: Timon tipi ri (2012) me komanda, Pilot automatik, Navigator i madh me hapje, Klima dixhitale para dhe mbrapa, Tapiceri gjys lekure gjys cope, Sedilje me ngrohje, Sensor parkimi para dhe mbrapa, Fenere inteligjent, Drita Xenon, Ganxhe rimorkimi, Disqe R17 me goma 90%.
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk ka nevoje per asgje mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Cmimi 7000 Euro.

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top