fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

OKAZION!!!! HYUNDAI SANTAFE 2.0 CRDI eVGT 2017

  • 30/10/2023
  • Shikime: 9
€16,999

Përshkrimi

Marka, Modeli : Santa Fe Hyundai
Cmimi : €16,999
Kilometrazhi : 147000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2017
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet Hyundai Santafe 2.0 CRDI eVGT 2017, kambio automatike, 147 000 kilometra origjinale, sallon lekure, 6+1 vende, sedile elektrike, sedile me ngrohje dhe ftohje, sedilet mbrapa me ngrohje, timon me ngrohje, START & STIP ne trafik, AUTO HOLD ne disheze, DRIVE MODE, ESP, pasqyra me palosje automatike, KEYLESS AND GO, STAR&STOP ENGINE, CRUISE CONTROL, A/C CLIMA, radio AM/FM, CD, BLUETOOTH, NAVI, kamera parkimi, sensore parkimi, AUX, USB, fenere me lupa, drita led, stopa led, etj etj. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike xhenerike, po ashtu ne interior dhe eksterior, Letra te sapo paguarara, xhama te zinj me certifikate,.Cmimi 16990 € i diskutueshem per me teper kontaktoni ne +355676583410 po ashtu na ndriqni ne isntagram dhe facebook ne e2eAutoAgency

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top