fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Okazion Audi A8

  • 30/10/2023
  • Shikime: 14
€25,100

Përshkrimi

Marka, Modeli : Audi A8
Cmimi : €25,100
Kilometrazhi : 130000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet Audi A8L
Viti 2015 me 130000KM
3.0 benzin supercharger
Letra te prera per 1 vit
Me te gjitha opsionet e mundshme full options
Super mjet i paster dhe i bukur nuk ka nevoj per asnje sherbim
Makin e mbajtur per qef dhe merak
Jo Ndrrime nuk esht makin tregtaresh
Cmimi 25.100€
0696327600 vetem whatsaap

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top