fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

OKAZION AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

  • 23/10/2023
  • Shikime: 13
€18,900

Përshkrimi

Marka, Modeli : Audi A6
Cmimi : €18,900
Kilometrazhi : 165000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

SHITET / NDERROHET
🔴 AUDI A6 40 TDI PREMIUM QUATTRO 💥
🔚VIT PRODHIM NENTOR 2015 (2016)
☑️MOTORR 3.0 / 2968 CC
☑️KARBURANTI : NAFTE
☑️KAMBIO : AUTOMATIKE 8 G
☑️KILOMETRA : 165 🐁 KM (ORIGJINALE GARANCI)
☑️TARGA : SAPO TARGUAR 🇦🇱

🔛LISTA E OPSIONEVE :
◼BAXHO XHAMI
◼️ ECO SYSTEM/ FIKET NE TRAFIK
◼️ TIMON ME NGROHJE
◼HEADS UP DISPLAY / SHFAQ KM NE XHAM /
◼KEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME SHENJE GISHTI
◼START STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON
◼SENDILJET PARA ELEKTRIKE + MEMORIE
◼SENDILJET PARA ME NGROHJE + FTHOTJE MBRAPA ME NGROHJE
◼KAMERA PARKIMI
◼INTERIOR LIGHTNING
◼GRUISE CONTROL
◼KLIMA 2 ZONA
◼KOMANDA NE TIMON
◼BLUETOOTH
◼RADIO _CD – KARTE MEMORI
◼SENSOR PARKIMI
⚫️KAMERA : PARA MBRAPA
◼SENSOR DRITASH + SHIU
◼APS EPS
CMIMI I DISKUTUESHEM
TEL 📲 : 0674039527

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top