fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Okazion Audi A6 2017

  • 12/10/2023
  • Shikime: 25
€19,300

Përshkrimi

Marka, Modeli : Audi A6
Cmimi : €19,300
Kilometrazhi : 130000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2017
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet Audi A6 Quatro
Viti 2017
Km 130 mij 100% origjinale
Motorr 2.0 benzine
Kambio automat
Feneret full led matrix
Sedilje me memorie dhe ngofje dhe te pasmet
Sensor 360 grad dhe kamer
Opsiom eco dhe fiket ne semafor
Xhamat e zinj me lej per 5 vite
Targa shqiptare dhe letrat e paguara deri ne korrik 2024
Makina eshte shume e paste dhe nuk ka nevoj per asnje sherbim

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top