fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Mercedes S63 AMG 🇨🇭

  • 12/10/2023
  • Shikime: 17
€65,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : S Class Mercedes-Benz
Cmimi : €65,000
Kilometrazhi : 163000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

Mercedes Benz S63 Amg L
Motorri-5.5 V8 biTurbo
Kambio-Automat
Karburanti-Benzine
Viti i Prodhimit-2015
Kilometra-163000
Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra dhe Sapotarguar ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera e gatshme per çdo prove.Look 2020,Ndriçim Full Led,Disqe Alumini,Sensore Parkimi & Sistem Vetparkimi & Kamera,Xhama Te Erret& Perde,Tapiceri Lekure,Sediljet Ngrohje,Ftohje,Elektrike & Memorie Para-Mbrapa,Panoramike,Distronic,Klima Automatike 4 Zona,Start Stop,Key Less Go etj.

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top