fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Mercedes E class 220 2011

  • 07/11/2023
  • Shikime: 19
€9,700

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz E Class
Cmimi : €9,700
Kilometrazhi : 239000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2011
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Vlorë, Shqipëri

🇩🇪Mercedes E220 Blueficiency🇩🇪
🎗️Sapo ardhur nga Gjermania
🎗️Dogana e Paguar
🎗️Viti 2011
🎗️Motorri 2.2 Nafte
🎗️Kilometra 239 mije

Pershkrimi:
🎗️Kambio Automat
🎗️2 Celsa
🎗️Sallon Lekure shume i paster
🎗️Sedile me Fryrje+Ngrohje
🎗️Sensore Parkimi
🎗️Dritat Kseno+ Led
🎗️Te gjitha sherbimet e bera me garanci, Nuk ka nevoje per asgje!!!
🎗️Makina perfekte nga gjendja motorrike estetike dhe mekanike!!
🥇E gatshme per cdo lloj prove !!!

🕹️Cmimi 9700 Euro
Tel : 0693918811

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top