fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Mercedes benz Gla 220d AMG LINE FULL OPTION

  • 12/10/2023
  • Shikime: 32
€20,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz GLA
Cmimi : €20,000
Kilometrazhi : 116000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2016
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet Mercedes Benz GLA 220d AMG LINE ✅
• Viti 2016
• 116000 km me garanci
• FULL OPTION
• START STOP (eco system)
• Key-less go
• SEDILJE ME NGROHJE
• FULL PANORAM
• Sensor dhe kamer parkimi
• Bagazhi mbyllje me buton
• gjendje 10/10
• Dogana paguar
Cmimi 20.000€ 💶
#emotorsgroup

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top