fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

MERCEDES BENZ B-CLASS 250, AUTOMAT, VITI 2014

  • 23/10/2023
  • Shikime: 15
€12,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz B Class
Cmimi : €12,000
Kilometrazhi : 134000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2014
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

MERCEDES BENZ B250, MOTORR 2.0 BENZINE, AUTOMAT
• VITI 2014
• KILOMETRA 134.000 (Origjinale, me te drejte kontrolli, historik servisi qe verteton kilometrat)
• KAMJO AUTOMATIKE 7 SPEED AUTOMATIC/ MARSHA NE TIMON
• BUTON SPORT/MANUAL/ECO
• TAVAN XHAMI PANORAMIK
• SALLON LEKURE TE BARDHË/PANA
• TAPETA ORIGJINAL ME LOGO MERCEDES
• NAVIGATOR MULTIFUNKSIONAL CD MEMORY CARD
• SISTEM AUDIO PREMIUM USB, CD, DVD, BLUETOOTH, ETJ
• START/STOP
• KAMERA PARKIMI
• SENSOR SHIU – SENSOR DRITASH
• KEEP LINE ASIST
• TEMPOMAT, PILOT AUTOMATIC
• DISTANCE CONTROL
• BLIND SPOT ASSIST
• GOMA ME SENSOR
GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE, E GATSHME PER CDO KONTROLLI NGA ANA JUAJ.
* MUND TE KTHEHET 100% ME GAZ
* MAKINA E SAPO ARDHUR ME DOKUMENTA TE GJITHA TË PAGUARA.

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top