fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

MERCEDES 212

  • 15/10/2023
  • Shikime: 42
€15,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz E Class
Cmimi : €15,500
Kilometrazhi : 240000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2014
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Makina esht model gjerman jo korean as kandadez shum ekonomik me shum opsione letrat dhe siguracioni deri ne gusht 2024 15.500 shum pak i diskutueshem

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top