fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

MB W213 220d 2017!!

  • 05/11/2023
  • Shikime: 12
€28,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz E Class
Cmimi : €28,500
Kilometrazhi : 190000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2017
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

NDERROHET ME C CLASS 2012 +
E CLASS 2014 +
GOLF 7
GOLF 6 .
✔ Marka,Modeli: MB W213 E – Class 220d
✔ Viti: 2017
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Dokumentat : Me dogane te paguar
✔ Km: 190.000 km origjinale me liber sherbimesh
✔ Ngjyra: E Zeze
✔ Pershkrimi : Opsionet shtese : 👇

– Kambio Automatike 9G
– Marsha ne timon (F1+/-)
-Sistem Vete Parkimi
– Kambio eshte me 5 lloje opsionesh (Economy, Comfort ,Sport, Sport + ,Manual +/-)
– Baxho xhami
– Viti 2017
– 190.000 KM
– Disqe 19’ BRABUS
– Kroskoti dhe dyert me qepje te detajuar nga fabrika dhe drru te erret.
– Ambient Light (Interiori me ndricim, i integruar brenda dyerve dhe kroskotit, origjinal nga fabrika, i disponueshem ne 64 ngjyra)
– Sensor parkimi
– Kamera parkimi
– Sensor dritash
– Sensor shiu
– Sistem ECO (fiket ne trafik)
– Attention Assistant
– Distance Display
– PRE-SAFE Brake
– Klima dixhitale bizonale
– Komamda ne timon me touch
– Kompjuter bordi multifunksional, i komandueshem me ane te komandave ne timon
– Navigation, Radio, CD, MP3, DVD, Memory Card, Bluetooth, USB, Music Register
– Sendile me levizje elektrike
– Sendile me fryrje-shfryrje
– Sendile me hapje (vendi i ulese)
– Sendile me ngrohje
– Pasqyrat me palosje elektrike
– Fenere Facelift
– Fenere Xeon-Bi Xeon Adaptive qe kthehen sipas timonit
– Ndricimi eshte i gjithi Led dhe Xeon
– Xhama te zinj

Makina eshte ne gjendje perfekte me liber sherbimesh e kontrolluar ne detaj nuk ka nevoje per asgje gati per tu targuar dhe per tu kontrolluar tek mekaniku juaj i besuar ose tek koncensionari i Mercedes – Benz !

✔ Vendndodhja : Tirane
✔ Cmimi: I diskutueshem ne tel
✔ Telefon: 0676504330

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top