fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

LANCIA Delta III – 2010 Automat

  • 19/11/2023
  • Shikime: 12
€4,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Lancia Delta
Cmimi : €4,500
Kilometrazhi : 140000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2010
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

OKAZION – Cmimi i padiskutueshem❗❗

LANCIA DELTA 3
1.8 Di Turbojet – Automatic transmission – 2010

FULL OPTIONS
Ky model eshte versioni me special Lancia hatchback, me motor 1.8 benzin, 200 Hp @5000rpm, automat i plote me torque converter (jo robotic).
Makina ka 140.000 km dhe eshte ne gjendje optimale funksionale e vizuale. Makina nuk ka asnje modifikim, gjithcka origjinale nga fabrika.

▶️ Automat (torque converter)
      + Sport/Winter
▶️ Timon elektrik me komanda
      + F1 paddle shifters
▶️ Cruise control
▶️ Clima (dual zone)
▶️ Full panoramic
▶️ Auto dimming mirror
▶️ Sedile lekure/alcantara
▶️ Central locking
▶️ Armrest console + ❄️air compartment
▶️ Disqe alumini 17″ OEM
▶️ Board computer
▶️ Radio CD / NAV / SD / USB / BT
▶️ Blue&Me
▶️ Drita auto me sensor + antimjegull
▶️ Fshirese auto me sensor
▶️ Dritare elektrike x4 te erret origjinal
▶️ Parking sensors
▶️ Stopa LED
▶️ Ambient lighting

📞WhatsApp📩 @+355693085444

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top