fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Kia sportage 2.0 2016 superfull

  • 15/10/2023
  • Shikime: 34
€16,800

Përshkrimi

Marka, Modeli : Sportage Kia
Cmimi : €16,800
Kilometrazhi : 150000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2016
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet kia sportage 2016 2.0 nafte 185 CV, ne gjendje te perkryer gjenerike dhe mekanike. Makina posedon 149 mij km orgjinale me te drejt kontrolli te mekaniku juaj i besuar.
Makina esht versioni super full ngjyra e bardh perl me nuanca kambio automat, start stop,keyless go, sendile lekure me ngrohje ftofje timon me ngrofje me komando f1, full panorama sensor parkimi kamer parkimi etj… Goma te reja 19 xhama te zi me leje per 5 vite. Letra te paguara per 1 vit kolaudim per 2 vjet.
Cmimi 16.800€ i diskutueshem pasi te shifet makina.
📍Durres
📲 +355686871912

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top