fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Jeep Wrangler lift kit Offroad

  • 16/11/2023
  • Shikime: 16
€16,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Wrangler Jeep
Cmimi : €16,500
Kilometrazhi : 199000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2007
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Fier, Shqipëri

Shitet Jeep wrangler viti 2007,lift kit profesional,goma te reja,motorr 3.8 benzine,kambio automat,ne gjendje shume te mire,ngjyra e lamborghini me targa dhe letra te paguara deri ne dhjetor. ( Nuk Nderrohet )

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top