fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Golf 7

  • 04/11/2023
  • Shikime: 10
€15,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Volkswagen Golf
Cmimi : €15,500
Kilometrazhi : 153000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

VW GOLF VII GTD 2015
i VITI 2015
Forca Motorike:2.0 TDI
Karburanti:Naftë
i 153.000 KM ( TE ÇERTIFIKUARA )
Opsione Shtese:
-FULL OPSION
“Sallon Gjendje Perfekte
“Sendiljet Elektrike
.Sendiljet me Ngrohje + Fryrje-Cfryrje para
Ambient Lighting
“Panorama
⁃Ekran i Madh
-Navigator
•Ndezje me Buton
-Marshe ne Timon
-Voice Comand
“Agility Control(Eco/Comfort/Sport/Sport+)
-ECO Driving (Kursen Karburant)
⁃Sensor Parkimi
“Kompjuter Bordi
-Komanda ne Timon
.Cruise Control
-Auto Start/Stop(Fiket ne trafik)

-Radio CD + Aux + Bluetooth + USB
•Pasqyrat Elektrike + Palosje LED
-Klima me 2 Zona
•Xhama te Zi
= 4 Goma te reja 100%
.Fener me LED Kseno dhe Stopa LED
i) MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE
PAGUAR & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top