fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Gle

  • 19/11/2023
  • Shikime: 11
€33,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz GLE
Cmimi : €33,500
Kilometrazhi : 170000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2017
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet gle 350d super full dhe ne super gjendje

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top