fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Furgon me qera 9 vendesh/ makina me qera rinas/ rent a van/

  • 04/11/2023
  • Shikime: 40
€75

/Në Ditë

Përshkrimi

Marka, Modeli : Transit Ford
Cmimi : €75
Tipi Postimit : Me Qera
Viti i Prodhimit : 2021
Transmisioni : Manual
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Makina mund te merret ne Rinas ose kudo ne Tirane

Per reservime na kontaktoni nepermejt:

instagram: @makinameqera.tirana
ose
na shkruani ne whats app: +355 67 478 9464
ose
Telefononi ne kete nr: +355 68 202 4697

Info:
Jepet me Qera me shofer ose pa shofer

Ford Transit Custom (9 vendshe ) + hapesire ne bagazh

Vitprodhim: 2022
Motorri: 2.2 (ECO mode) si dhe fik/ndezje ne semafor
Ngjyra: Gri
Kambio Manuale
Klima me 3 zona per secilin rrjesht
Hapje mbyllje me celes
Xhama te zi mbrapa fabrike
Cruise Control
Limitator Shpejtesie
Bluetooth Audio/ Telefonata
Drita xenon/ LED running light
Sensor Drite/shiu
Goma te reja te sapo vena.

For reservations you can reach us in the following ways

instagram: @makinameqera.tirana
text us on whats app: +355 67 478 9464
Call this number: +355 68 202 4697

Info: Ford Transit Custom for rent 9 Seater. Can be rented with or without driver.
It can be picked up in Rinas (Tirana International Airport).

Vehicle type: Ford Transit Custom +
Year of manufacture: 2021
Engine: 2.2 Diesel with ECO Mode
Color: Gray
Air Conditionws with 3 Zones for each row
Dark Windows for more privacy
Bluetooth connection
Xenon/ LED lights

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top