fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Ford fiesta 1.4 nafte e sapo ardhur

  • 17/10/2023
  • Shikime: 13
€3,600

Përshkrimi

Marka, Modeli : Ford Fiesta
Cmimi : €3,600
Kilometrazhi : 195000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2008
Transmisioni : Manual
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Ford fiesta 1.4 nafte viti 2008 e sapo ardhur me dogane te paguar. Kambio manual. 195 mij kilometra origjinale. Makina eshte ne gjendje shum te mire si motorrike. Xhenerike. Dhe estetike. Shum e paster. Tapiceri vishnje shum e paster. Disqe alumini 16. Goma 80%. Komanda ne timon. Cd. Aux. xhama te zi. Xhama elektrike. Dy celsa etj. Cmimi. 3.600€ i diskutushem. 0695281017. Per makina te ndryshme. Autostrada kavaje-rrogozhine km4 Flm

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top