fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Ford C-Max TDCI

  • 17/10/2023
  • Shikime: 25
€700

Përshkrimi

Marka, Modeli : Ford C-Max
Cmimi : €700
Kilometrazhi : 218000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2012
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Ford C-Max
2.0 Naft
Viti: 23.11.2012
Km: 218,584
Sendile me ngrohje
Vet parkim
Sensor para/mbrapa
🇨🇭Makina e sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭
Me dogane te paguar gati per targa
Makina eshte shume e paster me sherbime te bera, dhe e gateshme per çdo kontroll te mekaniku juaj.
ÇMIMI 7,000€ i diskutueshem

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top