fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

***Ford C-MAX 2.0 Diesel AUTOMAT -12 super gjendjee***

  • 12/10/2023
  • Shikime: 14
€7,399

Përshkrimi

Marka, Modeli : Ford C-Max
Cmimi : €7,399
Kilometrazhi : 207000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2012
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Ford C-MAX , motorr 2.0 Nafte eco ,viti fund 2011 dal ne qarkullim ne 2012, ka nje konsum Shum te ulet ekonomie, kamio AUTOMATIKE 6+1 marsha , ngjyre e zeze shum e paster, 207.000 km ORIGJINALE, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode makina disponon: STAR/STOP, disqe r16 me 4 goma 85%, xhama te zinj, fener kristal, dritat kthehen me ane te kthesave , sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon super i mbajtur cope shume komode dhe e bukur per te gjitha stinet, sendilje me palosje,xhama elektrik, pasqyra me palosje elektrike, pasqyra elektrike dhe me tharje, board kompjuteri, pilot automatik, kondicioner clima digital zone, navi origjinal, bllok muzike super audio origjinale, radio, cd,,usb,aux.. Cdo gje te makina eshte funksionale, Makina eshte super Super gjendje,Makina i jane bere te gjitha sherbimet ne ne itali, ferrotat e reja, cdo gomine poshte e ka te re, Euro 5, Makina esht e sapo ardhur. Makina eshte super akull e paster nga te gjitha drejtimet, ne gjendje perfekte nga ana mekanike, motorrike dhe vizuale, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina eshte e pajisur me dogane te paguar e gatshme per targa!!! Vetem telefonata seriozeee !!! 7399€ Cmimi i diskutueshem!!! Cel: 0694232639 .. cel:0676003111

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top