fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

E350 2011 BENZIN GAZ

  • 04/11/2023
  • Shikime: 39
€15,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz E Class
Cmimi : €15,500
Kilometrazhi : 171000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2011
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Gaz/Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

E350 2011 Look Amg 2016

3.5 Benzin Gaz
171000 km
Impjant Lovato
Sport jo 4Matic
Esp On/Off
Automat F1
Sedile, Pasqyra, Timon Elektrik
Sedile me memorje dhe ngrohje
Baxha xhami
Kamera parkimi
Goma te reja
Shume e shpejte dhe ekonomike
Letra per 1 vit
15.500€ pak i diskutueshem

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top