fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Citroen C3🇨🇭1.4🇨🇭 2011 Automat

  • 15/10/2023
  • Shikime: 30
€4,650

Përshkrimi

Cmimi : €4,650
Kilometrazhi : 150000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2011
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

Citroen C3 Motorr 1.4 Benzine, Kambjo Automatike, Me 150 mij klm origjinale me liber sherbimesh, (Me Garanci). 🇨🇭Viti Prodhimit 2011, Motorr Ekonomik🇨🇭Harxhon 5 Litra Te konbinuara,🇨🇭 Klima , Sensor Drite dhe Shiu, Drita Intelligente, Marsha F1 Ne timon, Komanda ne timon, Pilot Automatik, Pasqyra Antiverbuese, Bixeno, Radio cd Aux , Bluetooth,4 Xhama Elektrik, 🇨🇭3 Celsa, Hapje mbyllje me pult, Makina Eshte perdorur vetem nga 1 Pronar, Super Gjendje si e re, Me bojen e vet Origjinale, Cmimi 4650 Euro.

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top