fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

BMW X5 VITI 2016 NAFT 3.5

  • 22/10/2023
  • Shikime: 19
€28,900

Përshkrimi

Marka, Modeli : X5 BMW
Cmimi : €28,900
Kilometrazhi : 180000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2016
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

OKAZION : Shitet/Nderrohet BMW X5 35d viti Dhjetor 2016 motorr 3.0 Nafte
Makina eshte full opsion
🏎️Tavan xhami panoramik
🏎️Kroskot digital me 3 modalitete
🏎️Fenere Full LED Adaptive.
🏎️Sistem muzike Harman Kardon
🏎️Dyer me thithje
🏎️Sedilje Ngrohje/Ftohje
🏎️Marsha F1 + – ne timon
🏎️ Kambio Automatike 8G me opsione BMW Drive select (perzgjedh nje nga karakteristikat e makine, SPORT+, SPORT, COMFORT, dhe ECO PRO per konsum minimal
🏎️Kamera dhe sensor parkimi
🏎️ Kilometrazh ne xham(Head Up Display)
🏎️KeyLess Go ( Hapje dhe mbyllje e makines me celes ne xhep , dhe ndezje pa perdorur fare celsin
🏎️Auto Hold ( mban frenat vet ne trafik dhe malore)
🏎️ConnectedDrive ( lidhesh online me koncesionarin e bmw )
🏎️Sistem multimedia me ekran t madh ( CD , AUX, BLUETOOTH, USB, RADIO, Bagazhier me 6 CD, dhe shum opsione t
🏎️Hapje mbyllie e bagazhit me buton etj
Makina eshte ne super gjendje.
Mundesi nderrimi
Cmimi 28.900€
Cel/Whatsapp +355696687772

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top