fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

BMW SERIE 6 OKAZION

  • 04/11/2023
  • Shikime: 34
€25,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : Seria 6 BMW
Cmimi : €25,000
Kilometrazhi : 220000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2013
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

◾️Marka: BMW
◾️Modeli: SERIE 6
◾️Model: 640 d ( M – Pacet )
◾️Viti: 2013
◾️KM: 220.895 (Te Certefikuara )
◾️Motorri: 3.0 M
◾️L.djegse: NAFT ( diesel )
◾️Trasmesjoni: AUTOMATIK
◾️EURO 6
◾️Trasmesioni: 9G Tronic
◾️Marsha F1 ( +/- ) ne Timon
◾️Gomat Mbrapa kthene sipas ktheses
◾️OPSJONET FULL ✔️
◾️Best Sound Sistem : BANG & OLUFSEN
◾️Muzik si ne Kinema
◾️M – SPORT
◾️DISTRONIC
◾️Start / Stop
◾️Auto Hold
◾️Panoram ( Taven Xhami )
◾️Active Blind Spot Detection (paralajmerim per nje perplasje
kur nderroni korsine)
▪️Pedestrian Warning (paralajmerim dhe nderhyrje frenuese
ne rast te nje perplasjeje te mundshme te kembēsorit)
▪️Lane Departure Warning (dridhet timoni pèr daljen e mjetit
nga korsia)
▪️Frontal Collision Warning (paralajmerim de nderhyrje e
frenimit pèrpara perplasjes së mundshme)
▪️Kompjuter bordi multifunksional
▪️Ambient Light original tek kroskoti, tek dyert, tek kembet, dhe tek sendilet
▪️Pasqyra me palosje elektrike, Pasayra me memorje
▪️Klima dixhitale kater zonale
▪️Memorje Sendiljesh
▪️Sistem Multimedia me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video, Bluetooth
▪️Timon me levizje elektrike, me memorje,
▪️Self drive
▪️Mode Drive ( 4 Options Deive )
▪️Xhama te Zinje Mbrapa ( Orgjinal )
▪️Xhamat para te zinj me leje per 5Vjet
▪️Ngjyra e Makines ( E Zeze Mat )
▪️Sallon super i mbajtur , dhe i paster
▪️Led headlights
▪️Ambient lighting
▪️Kamera parkimi
▪️Sensor parkimi para + mbrapa
▪️Sedilje me ngrohje / fryrje /Cfryrje /
▪️Dyert me Thithje
▪️Celsa 2
▪️Pasqyra antiverbuse
▪️Pasqyra me tharje
▪️Disqe origjinal
▪️Disqe SPORT
▪️4 goma te reja 100 % ( MICHELIN )
▪️MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
▪️SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
▪️ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA .
▪️ME TARGA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE

🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.

📂CMIMI OKAZION : 25.000 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDRRIMI )

ℹ️Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel☎️: 0685605840
✅WhatsApp: 0699984999
🚘📍LUSHNJE

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top