fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

BMW Seria 3 (E90) 2008

  • 19/11/2023
  • Shikime: 9
€5,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Seria 3 BMW
Cmimi : €5,500
Kilometrazhi : 320000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2008
Transmisioni : Manual
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

SHITET BMW SERIA 3 (E90) 2.0 Benzine Viti 2008.
Makina eshte ne gjendje fabrike, mund ta provoni dhe kontrolloni ku te doni. Te gjitha sherbimet te sapo bera, vaij, filtra, kandele, ferrota para-mbrapa, 4 goma te reja, bateri e re. Dokumentat te sapo prera per 1 vit. Cmimi: 5500€ (I diskutueshem) Cel: 0684751815 (Whatsapp)

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top