fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

BMW 750I Individual 2010

  • 30/10/2023
  • Shikime: 25
€9,300

Përshkrimi

Marka, Modeli : Seria 7 BMW
Cmimi : €9,300
Kilometrazhi : 250000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2010
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

BMW 750I
(Individual)
– motor 4.4 benzine TwinTurbo Mperformance
– Viti 2010
– 250.000 KM
– Automatike (Comfort,Normal,Sport,Sport+ Tronic +/-)
– Kamera para dhe mbrapa
– Sensor parkimi,
– Kroskot dixhital
– KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep,dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
– BMW Drive select (Perzgjedh nje nga karakteristikat e makines Normal Comfort, Sport, Sport + , Individual qe ndryshojne performancen e
makines, konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve)
– Head Up Display (kilometrazh i cili shfaqet tek xhami para dhe opsine te tjera gjera si kroskoti)
– Kompjuter bordi multifunksional
– Ambient Light original, tek dyert, tek kembet dhe tek sendilet,
– Pasqyra me palosje elektrike, Pasayra me memorje
– Klima dixhitale katerzonale
– Sistem ConnectedDrive me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video, Bluetooth
– Sendile me ngrohje para-mbrapa,
– Sendile me levizje elektrike para dhe me masazh (punon te te dyja sediljet)
– Sendile me memorie
– Sendile me thyerie para-mbrapa
– Sendile me terhegje tek vendi i uleses
– Dyert dhe bagazhi me thithje
– Timon me ngrohje
– Fener dynamic light (original BMW) me larje dhe qe kthehen sipas ktheses
– baxho xhami
-bagazhi me buton hapje mbyllje dhe nga brenda
– Xhama te zinj me leje mbrapa Perde originale me buton
– Disge 20″ me goma te reja
– Dogane te paguar, me targa te perzgjedhur
Makina eshte ne gjendje te mire,
Shitet dhe Ndrohet
kontakt 0683751951

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top