fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Bmw 535 i

  • 07/11/2023
  • Shikime: 17
€12,800

Përshkrimi

Marka : BMW
Cmimi : €12,800
Kilometrazhi : 142000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2011
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

BMW 535iXDrive TwinTurbo (F10) 142000 km
– Vit prodhimi 2011
– Kambio automat 8G
– Motorr 3.0 Benzine
– 2 Turbo (twin power turbo)
– Fuqia motorrike 306 HP
– M-Sport fabrike
– Goma te reja
– Sensor parkimi para/pas me tregues n ekran
– Sensor shiu/dritash
– Kompiuter bordi
– Sendile elektrike me memorie
– Sendile me ngrohje
– Sendile me fryerje dhe palosje ne shpine
– Tavan i zi
– Kokat e sendileve te levizshme
– Klimatronik AC Bizonale
– Navigador GPS
– CD Player/ MP3/AUX/Memory card
– Bluetooth Phone/audio
– Start/Stop Engine
– Sistem drejtimi Sport/Comfort
– Frena elektrik
– Auto Hold

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top