fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

BMW 320i 2012

  • 15/10/2023
  • Shikime: 25
€10,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Seria 3 BMW
Cmimi : €10,500
Kilometrazhi : 230000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2012
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet Bmw 320i twin turbo i vitit 2012.
Me dokumenta te sapoprera taksa siguracian deri ne qeshor te 2024 edhe kualidimi. Ne gjendje shume te mire e mbajtur me merak cdo sherbim i kryer ne kohe. Eshte me look M dhe shume e paster si makine. Opsionet sic i shihni e ne foto.
⚫ M Performance
⚫ 320 TwinPowerTurbo
⚫ Viti prodhimit 2012
⚫ 230 mij km origjinale
⚫ Kambio automatike 8G
⚫ Kamer parkimi
⚫ Start/Stop Fiket ne semafor
⚫ Fenera Led
⚫ Stopat Led
⚫ Cruise control
⚫ Full lekure e zeze
⚫ Sedilje elektrrike
⚫ Sedilje me memorie
⚫ Navi
⚫ Car Play
⚫ Kompiuter bordi
⚫ Limitator shpejtsie
⚫ Sensor shiu
⚫ Pasyqra elektrike me ngrohje, palosje
⚫ Baxha xhami
⚫ Xhama te zinj me leje per 5 vite
Jam i gatshem te pergjigjem per cfardolloj kontrolli. Cmimi eshte okazion per gjendjen e makines. Per me shume me kontaktoni.
Ju faleminderit !

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top