fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Audi S5

  • 12/11/2023
  • Shikime: 14
€35,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : S5 Audi
Cmimi : €35,500
Kilometrazhi : 74000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2018
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

‼️shitet okazion audi s5‼️
✅Motorr 3.0 benzin supercharged 354hp
✅Seria S origjinale nga fabrika
✅Marmita me zhurm origjinale me buton
✅Fener xenon-bixenon me drita automatike
✅Quattro(4×4)
✅Marsha ne timon (F1+/-)
✅Tavan xhami panoramik me rreshqitje nga jashte
✅Viti 2018
✅74.000 km
✅KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep
✅Drive select(Auto,Comfort,Sport,Individual)
✅Sistem ECO(fiket ne trafik)
✅Attention Assistant
✅Blind Spot Assistant
✅Lane Assist
✅Hapje-Mbyllje e bagazhit me buton dhe me rreshqitje te kembes
✅Komanda ne timon
✅Kompjuter bordi multifunksional
✅Sensor Parkimi
✅Kamer parkimi mbrapa
✅Sistem Audio Bang & Olufsen
✅Bluetooth,Aux,USB,Memory Card
✅Pasqyra me memorje,palosje,elektrike
✅Sendilet me levizje elektrike
✅Sendile me fryrje-shfryrje
✅Sendile me memorje
✅Sendile me ngrohje
wats ‪+44 7949 300557‬

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top