fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Audi Q8 50 TDI look SQ8 diesel quattro

  • 07/11/2023
  • Shikime: 16
€68,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : Q8 Audi
Cmimi : €68,000
Kilometrazhi : 120000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2020
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Tiranë, Shqipëri

Audi Q8 50tdi nafte i ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire.Tavan xhami sediljet ne masazh ngrofje ftofje klima mbrapa ambient light fenere matrix 2 pale disqe me goma per dimer dhe vere kamera para mbrapa sistem frenimi qe ndalon vet kur ecen para dhe mbrapa etj cmimi i disk

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top