fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Audi A6 Look RS 2017 Full QUATTRO

  • 19/11/2023
  • Shikime: 9
€14,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : Audi A6
Cmimi : €14,000
Kilometrazhi : 235000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2017
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Audi A6
E sapo ardhur
Viti 2012
Look rs 2017
Fener matrix 2017 me vler mbi 2 mi euro
235000 km
Kilometrazh ne xham pasqyra me palosje
Motorr 3.0 Nafte pa taks lluksi
Baxha
Pilot automatik
Timon elektrik multifunksional
Marsha F1 ntimon
Sensor parikimi para mbrapa Navi Kamer para mbrapa
Sendilje me ngrohje dhe ftohje para mbrapa
Klima me dy zona komandimi
Full opsion per llojin e vet ne super gjendje
I sapo targuar taksa dhe siguracion te prere per nje vit
Cmimi: 14000 € I. Diskutushem nga afer

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top